Een complete verzameling CNC-parameters die 90% van de CNC-operators zich niet meer kunnen herinneren!

CNC-bewerkingsapparatuur voert zeer nauwkeurig freeswerk uit op een metalen onderdeel in de fabriek van Cast-Mold.
Een praktisch naslagwerk met parameters voor CNC-bewerking, waaronder vingerfrezen, kogelfrezen, boren, tappen, kottergereedschap, ribbewerking, grafiet- en koperbewerking.

Bij CNC-bewerking bepalen gereedschapsparameters en bewerkingsprocessen direct de productnauwkeurigheid en productie-efficiëntie. De grote verscheidenheid aan complexe parameters maakt ze echter vaak moeilijk te onthouden en leidt snel tot verwarring.

Deze overzichtelijke parameterverzameling omvat drie kernmodules: veelgebruikte snijgereedschappen, bewerkingsprocessen en algemene bewerkingsregels. Alle parameters uit de schermafbeeldingen zijn omgezet in duidelijke tabellen zonder weglatingen, waardoor ze gemakkelijk te lezen en te raadplegen zijn.

Het is ten zeerste aan te raden voor ingenieurs en CNC-operators om dit als praktisch naslagwerk voor dagelijks gebruik te bewaren.

1. Tabellen met kerntoolparameters

1.1 Parametertabel voor vingerfrezen — Voor het bewerken van rechte wanden

GereedschapsspecificatiesGereedschapshouder modelHouderdiameter (mm)fluitenGereedschapsdiameter (mm)Gereedschapslengte (mm)Spelingafstand (mm)Snijvlaklengte (mm)Maximale bewerkingsdiepte (mm)NauwkeurigheidAanbevolen gebruikOpmerkingen
E15.5WALTER16415.5150805580-0.02Gereedschapsbibliotheek voor koperen elektroden, staalbewerkingOpnieuw geslepen frees, gebruikt in plaats van de E16R0 vier-snijdige hardmetalen frees.
E12STM1241275502250-0.02Gereedschapsbibliotheek voor koperen elektroden, staalbewerkingAangepaste snijder
E12Diamant1241290555540-0.02AfwerkingGeen snijmachine tijdelijk beschikbaar, aangepaste snijmachine
E10Diamant1041090504050-0.02StaalbewerkingAangepaste snijder
E10STM1041064352035-0.02StaalbewerkingAangepaste snijder
E32Vastpinnen32-32200100110110-0.02StaalbewerkingGelast type
E25Zhonghang2542520011070110-0.02StaalbewerkingGelast type, aangepaste snijder
E20Zhonghang20420175906090-0.02StaalbewerkingGelast type, aangepaste snijder
E20STK2042014510070100-0.02Gereedschapsbibliotheek voor koperen elektrodenGelast type, snelstaal, aangepaste snijder
E10STK1021070402540-0.02StaalbewerkingSnelstaal, aangepaste snijder
E8STK82865352035-0.02StaalbewerkingSnelstaal, aangepaste snijder
E6STK62660301530-0.02StaalbewerkingSnelstaal, aangepaste snijder
E20HITACHI20420150806080-0.02GrafietbewerkingGrafietsnijder; kan de E16 grafietsnijder vervangen wanneer deze niet op voorraad is.
E16HITACHI16416150806080-0.02Graphite-gereedschapsbibliotheekGrafietsnijder
E12OSG1221275222222-0.02Koperen afwerkingsfrees, wortelreinigingHogesnelheidsfrees voor hogesnelheidsbewerkingscentra
E12Kobelco1221275222222-0.02Koperen afwerkingsfrees, wortelreinigingHogesnelheidsfrees voor hogesnelheidsbewerkingscentra
E10OSG1021070222222-0.02Koperen afwerkingsfrees, wortelreinigingHogesnelheidsfrees voor hogesnelheidsbewerkingscentra
E8OSG82860161616-0.02Koperen afwerkingsfrees, wortelreinigingHogesnelheidsfrees voor hogesnelheidsbewerkingscentra
E6OSG62650131313-0.02Koperen afwerkingsfrees, wortelreinigingHogesnelheidsfrees voor hogesnelheidsbewerkingscentra

1.2 Parametertabel kogelfrees — Algemeen / Hogesnelheidsbewerking

GereedschapsspecificatiesType gereedschapBewerkingstypeNauwkeurigheidSnijdiepte Aa (mm)Snijbreedte Ar (mm)Spindelsnelheid S (omw/min)Voeding F (mm/min)Standtijd (min)Opmerkingen
B16R8Ball fly cutterVoorbewerken, CAMTOOL-0.030.350.352000100090Niet geschikt voor ruw bewerken.
B16R8Ball fly cutterHalfafwerking-0.030.560.563200140090-
B16R8Ball fly cutterAfwerking-0.030.80.832001400120-
B16R8Ball fly cutterAfwerking, vrijmaken van het oppervlak-0.031.131.1332001400120-
B16R8Ball fly cutterHogesnelheidsbewerking, voorbewerken-0.030.350.3545002000--
B16R8Ball fly cutterHogesnelheidsbewerking, afwerking-0.030.80.880003500--
B16R8Xiongjie balsnijderAfwerking-0.350.3590004000--
B16R8Xiongjie balsnijderAfwerking, vrijmaken van het oppervlak-1.131.1390004000--
B16R8Seco kogelsnijderVoorbewerken-0.350.356600145060-
B16R8Seco kogelsnijderAfwerking-1.131.13117002300180-

1.3 Tabel met parameters voor de vliegfrees — Per materiaal en gereedschapslengte

GereedschapsspecificatiesMachinetypeWerkstuk materiaalLengtebereik van het gereedschap (mm)BewerkingsfaseSnijdiepte Aa (mm)Snijbreedte Ar (mm)Spindelsnelheid S (omw/min)Voeding F (mm/min)Standtijd (min)Opmerkingen
E80R8StandaardmachineAlgemeen matrijsstaal S55C, 45#170Voorbewerken1.25010001800480Gereedschapslengte 170
E80R8StandaardmachineAlgemeen matrijsstaal S55C, 45#170Halfafwerking0.5321000400480-
E80R8StandaardmachineGehard en getemperd staal, 30 < HRC < 38170Voorbewerken15010001600480-
E80R8StandaardmachineGehard en getemperd staal, 30 < HRC < 38170Halfafwerking0.5321000400480-
E63R8StandaardmachineAlgemeen matrijsstaal S55C, 45#<200Voorbewerken1.23812002400600-
E63R8StandaardmachineAlgemeen matrijsstaal S55C, 45#<200Halfafwerking0.30.514001600600-
E63R8StandaardmachineAlgemeen matrijsstaal S55C, 45#<200Afwerking0.223.51200500600-
E63R8StandaardmachineGehard en getemperd staal, 30 < HRC < 38<200Voorbewerken13810001800480-
E63R8StandaardmachineGehard en getemperd staal, 30 < HRC < 38<200Afwerking0.223.51200500600-
E63R6StandaardmachineAlgemeen matrijsstaal S55C, 45#<200Voorbewerken1.24012002400600-
E63R6StandaardmachineAlgemeen matrijsstaal S55C, 45#<200Halfafwerking0.30.514001600600-
E63R6StandaardmachineAlgemeen matrijsstaal S55C, 45#<200Afwerking0.225.51200500600-
E52R6StandaardmachineAlgemeen matrijsstaal S55C, 45#260-350Voorbewerken12011502400360-
E52R6StandaardmachineAlgemeen matrijsstaal S55C, 45#260-350Halfafwerking0.332.514001600360-
E52R6StandaardmachineAlgemeen matrijsstaal S55C, 45#260-350Afwerking0.20.51400500360-
E21R2Snelle machineGehard en getemperd staal, 30 < HRC < 38-Voorbewerken0.510.530006000-Toshiba hoogrendements voorbewerkgereedschap
E16R1Xiongjie vliegsnijderSnelle machineGehard en getemperd staal, 30 < HRC < 38-Voorbewerken0.2880003000-
E16R1Xiongjie vliegsnijderSnelle machineGehard en getemperd staal, 30 < HRC < 38-Afwerking0.20.280001500-

1.4 Tabel met algemene standaard boorspecificaties

Boormaat (mm)Boordiepte (mm)SchachtspecificatieOpmerkingen
Φ1--Puntenoefening
Φ1.5--Puntenoefening
Φ2--Puntboring / gat voor uitwerppen
Φ2.5--M3 tapboor
Φ39-Uitwerppenopening
Φ3.3--M4 tapboor
Φ3.8--Φ4 uitwerppenopening
Φ410.5--
Φ4.2--M5 tapboor
Φ4.8--Φ5 uitwerppenopening
Φ5--M6 tapboor
Φ5.5---
Φ6---
Φ6.7--M8 tapboor
Φ6.8---
Φ7--Uitwerppenopening
Φ7.8---
Φ87-20 veerspelinggat
Φ8.57.5-M10 tapboor
Φ8.88-Φ9 uitwerppenopening
Φ98.8-30 veerspelinggat
Φ9.8--Φ10 uitwerppenopening
Φ109.8-40 veerspelinggat
Φ10.2--M12 tapboor
Φ1111--
Φ11.811.8--
Φ1212-Uitwerppenopening / spruitstukbusopening
Φ1313--
Φ1415-M16 tapboor
Φ15.87515.875--
Φ17.5--M20 tapboor
Φ19.719.7-Spruitstukbusgat
Φ20--25 veerspelinggat
Φ21---
Φ26--30 veerspelinggat
Φ30---
Φ32---
Φ42---
Φ52--50 veerspelinggat
Φ62--60 veerspelinggat

1.5 Tabel met parameters voor standaard draadtapboren

Standaard schroefdraadDiameter van de tapboor (mm)Fijne draadDiameter van de tapboor (mm)PijpleidingDiameter van de tapboor (mm)Tapboordiepte (mm)
M3 × 0.52.5--1 / 8 "8.510
M4 × 0.73.3--1 / 4 "11.512
M5 × 0.84.2--2 / 8 "-15
M6 × 15--1 / 2 "-17
M8 × 1.256.7--3 / 4 "-20
M10 × 1.58.5M10 × 1.258.7--25
M12 × 1.7510.2M12 × 1.2510.7--25
M16 × 214M16 × 1.514.5--30
M20 × 2.517.5M20 × 1.518.5--40
M24 × 320.8M24 × 1.522.5---
M30 × 3.526.2M30 × 1.528.5--31.7
M36 × 4------
M42 × 4.537.2-----
M48 × 542.6-----

1.6 Parametertabel voor diepgatboren — Per materiaalhardheid

Diameter van de diepgatboor (mm)Materiaalhardheid ≤24 HRC: Snelheid S (omw/min)Voeding F (mm/min)Materiaalhardheid 24–32 HRC: Snelheid S (omw/min)Voeding F (mm/min)Materiaalhardheid 33–42 HRC: Snelheid S (omw/min)Voeding F (mm/min)
Φ34000-420030-454000-420027-353800-400025-30
Φ43600-400045-553600-380035-453500-370030-40
Φ53000-320055-652700-290030-402800-300030-40
Φ62600-280066-702400-260045-652300-250030-40
Φ72400-260065-852200-240045-702000-220030-45
Φ82100-230075-952000-220050-751800-200030-45
Φ91900-210075-1101800-200050-801600-180030-50
Φ101700-190080-1201500-170050-851300-150030-50
Φ121400-160070-1101300-150045-651100-130030-45
Φ151200-130050-601100-125030-451000-110030-40
Φ201000-110030-45900-100030-40800-90024-30
Φ25700-75025-35600-70020-30500-60015-20
Φ30500-55020-30400-45016-25350-40012-18

1.7 Tabel met parameters voor boorgereedschap

1.7.1 Parameters van de fijnboorfrees

Tool NaamDiameter D (mm)Aantal invoegingenR-hoekTotale lengte L (mm)Effectieve lengte L1 (mm)Maximale zaagdiepte Z (mm)Optimale snijmarge (mm)Spindelsnelheid S (omw/min)Snijsnelheid F (mm/min)Verhouding bewerking van hard materiaal
Fijnborende frees4010.2250170-0.2-0.3750-950110-14060-80%
Fijnborende frees4210.2320170-0.2-0.3750-950110-14060-80%
Fijnborende frees4810.2320180-0.2-0.3600-850100-13060-80%
Fijnborende frees5010.2320180-0.2-0.3600-850100-13060-80%
Fijnborende frees5510.2320180-0.2-0.3600-850100-13060-80%
Fijnborende frees6010.2320180-0.2-0.3600-850100-13060-80%
Fijnborende frees70-10010.2380260-0.2-0.3600-600130-15060-80%
Fijnborende frees100-15010.2380260-0.2-0.4400-60080-10060-80%

1.7.2 Parameters van de vlakfrees

Tool NaamDiameter D (mm)Aantal invoegingenR-hoekTotale lengte L (mm)Effectieve lengte L1 (mm)Invoerhoeveelheid Z (mm)Spindelsnelheid S (omw/min)Snijsnelheid F (mm/min)Gereserveerd bedrag (mm)Verhouding bewerking van hard materiaal
Vlakfrees2030.4-8.5-700-90080-100-60-80%
Vlakfrees2530.4-8.5-700-90080-100-60-80%
Vlakfrees3030.4-8.5-600-750100-110-60-80%
Vlakfrees3530.4-8.5-600-750100-110-60-80%
Vlakfrees4030.4-10.5-600-750100-110-60-80%
Vlakfrees4230.4-10.5-600-750100-110-60-80%
Vlakfrees4830.4-10.5-600-750100-110-60-80%
Vlakfrees5030.4-12.5-600-750100-110-60-80%
Tapgatfrees20--60--800-120080-120-60-80%
Tapgatfrees24--60--800-120080-120-60-80%
Waterhaven-snijmachine28--25--1000-1500100-150-60-80%
Waterhaven-snijmachine30--25--1000-1500100-150-60-80%
Waterhaven-snijmachine30--28--1000-1500100-150-60-80%

1.8 Tabel met tapsnelheid en voedingsparameters

Buitendiameter (mm)Standaard schroefdraadTiksnelheid (omwentelingen/min)Tapvoeding (mm/omwenteling)Voedingssnelheid (mm/min)
4M4 × 0.7311.50.7445
5M5 × 0.84250.8340
6M6 × 14251425
8M8 × 1.254001.25500
10M10 × 1.54001.5600
12M12 × 1.754001.75700
16M16 × 23002600
20M20 × 2.52202.5550
24M24 × 31503450
30M30 × 3.51003.5350

2. Tabellen met belangrijke parameters voor het bewerkingsproces

2.1 Parametertabel voor het bewerken van ribgroeven

Type gereedschapGereedschapsspecificaties (mm)HoekSpindelsnelheid S (omw/min)Voeding F (mm/min)Snijdiepte ap (mm)Breedte ribsleuf Aa (mm)Effectieve lengte (mm)
HITACHI RIBΦ10.5 °, 1 °130003000.03-0.05-5, 8, 12
HITACHI RIBΦ1.20.5 °, 1 °100003000.03-0.05-6, 10, 16
HITACHI RIBΦ1.50.5 °, 1 °85003400.03-0.08-8, 12, 20
HITACHI RIBΦ20.5 °, 1 °64004000.05-0.15-12, 20, 25
HITACHI EPRIΦ0.50.5 °, 1 °160003200.01-0.02-4, 6
HITACHI EPRIΦ0.80.5 °, 1 °160004800.01-0.03-6, 8, 10
HITACHI EPRIΦ10.5 °, 1 °160006400.03-0.05-6, 10, 16
HITACHI EPRIΦ1.50.5 °, 1 °130008000.03-0.08-10, 16, 20
HITACHI EPRIΦ20.5 °, 1 °100008000.05-0.15-10, 16, 20
TCCΦ0.50.5 °200003600.01-0.025-4, 6
TCCΦ0.51 °200003600.01-0.025-4, 6
TCCΦ0.60.5 °200004300.012-0.03-4, 6
TCCΦ0.61 °200004300.012-0.03-4, 6
TCCΦ0.80.5 °200005800.016-0.04-6, 8, 10
TCCΦ0.81 °200005800.016-0.04-6, 8, 10
TCCΦ0.82 °200005800.016-0.04-6, 10
TCCΦ10.5 °190006800.02-0.05-12
TCCΦ11 °190006800.02-0.05-12
TCCΦ12 °190006800.02-0.05-12
TCCΦ1.20.5 °155006800.024-0.06-10, 16
TCCΦ1.21 °155006800.024-0.06-10, 16
TCCΦ1.50.5 °125006800.03-0.075-20
TCCΦ1.51 °125006800.03-0.075-20
TCCΦ1.52 °125006800.03-0.075-20
TCCΦ20.5 °115006800.032-0.08-12, 20
TCCΦ21 °115006800.032-0.08-12, 20
TCCΦ22 °115006800.032-0.08-12, 20

2.2 Parametertabel voor de bewerking van de runner — Standaardmachine + Hogesnelheidsmachine

Nee.GereedschapsspecificatiesBewerkingsmethodeStandaard machinesnelheid S (omw/min)Standaard machineaanvoer F (mm/min)Standaard machine zaagdiepte Aa (mm)Hogesnelheidsmachinesnelheid S (omw/min)Hogesnelheidsmachineaanvoer F (mm/min)Snijdiepte Aa (mm) van de hogesnelheidsmachineOpmerkingen
1Φ3R1.5Voorbewerken32006000.08120008000.08Hardmetalen frees
1Φ3R1.5Afwerking32002000.08120002000.08Hardmetalen frees
2Φ4R2Voorbewerken32008000.081000010000.08Hardmetalen frees
2Φ4R2Afwerking32003000.08100003000.08Hardmetalen frees
3Φ6R3Voorbewerken260010000.11300030000.1Hardmetalen frees
3Φ6R3Afwerking26004000.1100004000.1Hardmetalen frees
4Φ8R4Voorbewerken220010000.11000020000.1Hardmetalen frees
4Φ8R4Afwerking22005000.180005000.1Hardmetalen frees
5Φ10R5Voorbewerken180010000.15950020000.15Hardmetalen frees
5Φ10R5Afwerking18006000.150006000.1Hardmetalen frees
6Φ12R6Voorbewerken180010000.15685022000.15Hardmetalen frees
6Φ12R6Afwerking18006000.150006000.1Hardmetalen frees

2.3 Tabel met parameters voor invalfrezen

GereedschapsspecificatiesZijdelingse afstand — Smalle zijde (mm)Zijdelingse afstand — Profielzijde (mm)Spindelsnelheid S (omw/min)Voeding F (mm/min)GereedschapspadmethodeHalfafwerkingsmarge (mm)Afwerkingsmarge (mm)Opmerkingen
E631.20.814001800Eenrichtingsgereedschapspad0.1--
E521.20.814001800Eenrichtingsgereedschapspad0.1--
E260.80.520002600Eenrichtingsgereedschapspad0.1--
E210.80.518003000Eenrichtingsgereedschapspad0.1--
E160.60.416003600Eenrichtingsgereedschapspad0.1--

2.4 Tabel met parameters voor de bewerking van koperen elektroden

GereedschapsspecificatiesBewerkingsfaseSnijdiepte Aa (mm)Snijbreedte Ar / Toeslag (mm)Spindelsnelheid S (omw/min)Voeding F (mm/min)Opmerkingen
Φ26Voorbewerken220.3, 3R35003000Procesplaat
Φ26Afwerking22-50005000Procesplaat
Φ16(2)Voorbewerken120.5, 3R40004000-
Φ16(2)Afwerking12-60006000-
Φ12(2)Voorbewerken8.40.575005000-
Φ12(2)Afwerking8.40.1, zijsnijden80003000-
Φ12(4)Voorbewerken180.3, zijsnijden40001000-
Φ12(4)Afwerking180.24000600-
Φ6Voorbewerken6, vlak oppervlak0.2, standaard30001500-
Φ6Afwerking6, vlak oppervlak-80003000-
Φ4Voorbewerken4.20.280001800-
Φ4Afwerking4.2-100002000-
Φ3Voorbewerken30.2100001500-
Φ3Afwerking30.15120001600-
Φ1.5Voorbewerken1.50.1140001500-
Φ1.5Afwerking1.5-140001200-
Φ8(2)Voorbewerken5.60.380003500-
Φ8(2)Afwerking5.60.280002000-
Φ15.5(4)Voorbewerken50400, 3R1400800Procesplaat
Φ15.5(4)Afwerking500.120003000Procesplaat
Φ16R8Voorbewerken1.11.1 / 0.0240003000-
Φ16R8Halfafwerking0.80.8 / 0.0140003000-
Φ16R8Afwerking0.70.7 / 0.00840003000-
Φ16R8Fijne reparatie0.550.55 / 0.00540002500-
Φ16R8Fijne reparatie0.450.45 / 0.00340002500-
Φ16R8Fijne reparatie0.350.35 / 0.00240002000-

2.5 Tabel met parameters voor de bewerking van grafiet

GereedschapsspecificatiesBewerkingsfaseSnijdiepte Aa (mm)Snijbreedte Ar / Toeslag (mm)Spindelsnelheid S (omw/min)Voeding F (mm/min)Opmerkingen
Φ26R0.8Voorbewerken20230005000-
Φ26R0.8Afwerking200.335004000-
Φ20 vierfluitenVoorbewerken160.2, zijsnijden1200800-
Φ16 tweefluitenVoorbewerken100.3, bodemsnijden30001500-
Φ16 tweefluitenHalfafwerking102, ruwbouw30001500-
Φ16 tweefluitenAfwerking10-50005000-
Φ10Voorbewerken50.580002500-
Φ10Afwerking5-80003000-
Φ6Voorbewerken30.5120003000-
Φ6Afwerking30.2100003000-
Φ3Voorbewerken10.3120002000-
Φ3Afwerking10.15150002600-
Φ1.5Voorbewerken0.750.5150001500-
Φ1.5Afwerking0.750.1180001800-
Φ16R8Voorbewerken1.11.1 / 0.0240004000-
Φ16R8Halfafwerking0.80.8 / 0.0140004000-
Φ16R8Afwerking0.70.7 / 0.00840004000-
Φ16R8Fijne reparatie0.550.55 / 0.00540003200-
Φ16R8Fijne reparatie0.450.45 / 0.00340003200-
Φ16R8Fijne reparatie0.350.35 / 0.00240002600-

3. Algemene regels voor het gebruik van gereedschap

Het oorspronkelijke materiaal bevat ook algemene regels voor het aanpassen van de gereedschapslengte, de gereedschapsklemlengte en formules voor het berekenen van snijparameters.

3.1 Aanpassing van gereedschapslengte en bewerkingsparameters

Verhouding gereedschapslengte / gereedschapsdiameter (l/d)Spindelsnelheid S-verhoudingVoedingssnelheid F-verhoudingSnijbreedte Ar-verhouding
1–5×100%100%100%
6 ×70%70%70%
7 ×60%60%60%
8–10×50%50%50%

3.2 Vereiste klemlengte van het gereedschap

Nee.Gereedschapsdiameter (mm)Minimale klemlengteOpmerkingen
1Φ20–Φ32≥2DDe klemlengte verwijst naar de lengte binnen de spantang.
2Φ10–Φ20≥3D-
3Φ5–Φ10≥3.5D-
4Φ3–Φ5≥5D-

3.3 Veelgebruikte formules voor het berekenen van snijparameters

Parametertype:FormuleBeschrijving
snijsnelheidVe = π × Dc × N / 1000 m/minDc is de diameter van het gereedschap in de snijpositie; N is het toerental van de spindel. Raadpleeg de aanbevelingen van de gereedschapsleverancier.
Spindel snelheid:N = Ve × 1000 / π × Dc rpm-
InvoersnelheidVf = fz × N × Zn mm/minfz is de voeding per tand; Zn is het aantal gereedschapstanden. Raadpleeg de aanbevelingen van de gereedschapsleverancier.
MateriaalverwijderingssnelheidQ = ap × ae × Vf / 1000 cm³ap staat voor axiale snijdiepte; ae staat voor radiale snijdiepte. Raadpleeg de aanbevelingen van de gereedschapsleverancier.
Effectieve snijdiameter van de kogelsnijderDe = 2ap(Dc² – ap²)ap staat voor snijdiepte; DC staat voor gereedschapsdiameter.

3.4 Boorvereisten voor bewerkingscentra

CNC-groepeis
Standaard CNC-groepBij het boren mag de boordiameter niet groter zijn dan 18 mm. Bij het vergroten van gaten mag de maximale diameter niet groter zijn dan 28 mm.
Hogesnelheids-CNC-groepBij het boren mag de boordiameter niet groter zijn dan 8 mm. Bij het vergroten van gaten mag de maximale diameter niet groter zijn dan 13 mm.
Ongebalanceerde freesDe gereedschapslengte mag niet meer dan 120 mm bedragen vanaf de spantanghuls.

4. Elektrodegereedschapsbibliotheek en gereedschapslengteparameters

4.1 Configuratietabel voor de Graphite-toolbibliotheek

Gereedschap nr.SpecificatiesTypeDiameter van de gereedschapsschacht (mm)Gereedschapsdiameter (mm)Gereedschapslengte (mm)fluitenGereedschap A (mm)Verlenging L (mm)Randlengte H (mm)Standtijd (min)Opmerkingen
T1E26R0.8Vliegensnijder14014090210014090500Voorbewerken
T2-Reservegereedschap---------
T3E20Hardmetalen frees201106047511060300Koperen afwerkingssnijder
T4E16Grafietsnijder-1105525511055500Voorbewerken
T5E10Grafietsnijder75555021007550400Voorbewerken
T6E6Grafietsnijder6503021005030300Voorbewerken
T7E3Grafietsnijder6253430253300Voorbewerken
T8E1.5Groefsnijder4201021002010250Voorbewerken
T9B16R8Grafietsnijder1156075410011560360Afwerking
T10B10R5Grafietsnijder-4010023008040300Voorbewerken
T11B6R3Grafietsnijder6304023005530300Voorbewerken
T12B3R1.5Grafietsnijder3172523002517300Voorbewerken
T13E8Grafietsnijder83510043006535300Voorbewerken
T14B10R0.5Groefsnijder2081002120258120Voorbewerken
T15E12Grafietsnijder124010044008040400Koperen afwerkingssnijder

4.2 Parametertabel voor de lengte van het elektrodegereedschap

Naam van de gereedschapshouderTotale lengte (mm)Gereedschapsdiameter (mm)Instelhoeveelheid voor voorbewerkgereedschap — Grafiet / Koper (mm)Instelhoeveelheid afwerkingsgereedschap (mm)Referentiebewerkingsdiepte — Grafiet / Koper (mm)Opmerkingen
-150Φ161 / 0.80.3120 / 120-
-100 / 150Φ120.8-1.5 / 0.50.380 / 70-
-100Φ100.8-1.5 / 0.50.380 / 70-
-75 / 100Φ80.8 / 0.40.360 / 50-
-75 / 100Φ60.5 / 0.40.250 / 40-
-35 / 30Φ40.3 / 0.30.245 / 604 gereedschapshouders
-45Φ30.2 / 0.20.1530 / 25-
--Φ20.2 / 0.20.120 / 154 gereedschapshouders
--Φ10.15 / 0.10.1- / 154 gereedschapshouders
-100 / 150Φ12R60.30.380-
-100Φ10R50.30.380-
-75 / 100Φ8R40.30.3--

5. Slotopmerkingen

De parameters van een CNC-bewerking worden vaak beschouwd als de "levensader" van het bewerkingsproces. Ze bepalen direct de bewerkingskwaliteit, de productie-efficiëntie en de totale productiekosten.

Een correct afgestemde spindelsnelheid, voeding en snijdiepte zorgen voor maatnauwkeurigheid en een goede oppervlakteafwerking, terwijl het gereedschap wordt beschermd en slijtage wordt verminderd. Onjuist ingestelde parameters kunnen leiden tot afgekeurde werkstukken, gebroken gereedschap, machineschade en onnodige verliezen.

Het optimaliseren van bewerkingsparameters is daarom essentieel voor een efficiënte, hoogwaardige en kostenefficiënte productie. Het is tevens een directe weerspiegeling van de procestechnische vaardigheden.

Belangrijke opmerking: Alle bovenstaande parameters zijn slechts algemene industriële referentiewaarden. In de praktijk dienen ze flexibel te worden aangepast aan het machinemodel, het gereedschapsmateriaal, het werkstukmateriaal, de bewerkingsomstandigheden en de specifieke toepassingsvereisten.

Onze CNC-bewerkingsmethode bij Cast Mold

Bij Cast Mold beschouwen we CNC-bewerking niet als een op zichzelf staand proces, maar als onderdeel van onze complete productieworkflow.

Voor spuitgietprojecten van aluminium en zinklegeringen combineren we:

DFM-beoordeling
Vormontwerp
Moldflow-analyse
Productie van spuitgietmatrijzen
CNC-bewerking
EDM-bewerking:
oppervlaktebewerking
Monster inspectie
Ondersteuning van massaproductie

Dit helpt ons de kwaliteit te waarborgen, van ontwerp tot uiteindelijke levering.

Of het nu gaat om een ​​matrijs voor spuitgieten, een aluminium spuitgietonderdeel , een component van zinklegering of een precisie-industrieel onderdeel, wij richten ons op een stabiele bewerkingskwaliteit, een redelijke procesplanning en praktische produceerbaarheid.

Aluminium spuitgietdiensten

Ontdek meer over onze diensten voor het gieten van aluminium onder hoge druk in China.

Delen:

meer berichten

Stuur ons een bericht

Recente blog Berichten

CNC-freesmachine voor metaalbewerking.

G-codes en M-codes: uitleg van de CNC-machinetaal, inclusief G90 G28 versus G91 G28

G-codes en M-codes besturen CNC-bewegingen en hulpfuncties. Leer G00, G01, G90,......
CNC-freesmachine voor metaalbewerking.

De vijf kernsystemen van een CNC-machine: begrijp dit diagram en u zult begrijpen hoe CNC werkt.

Wat gebeurt er in een CNC-machine nadat de operator op de CYCLE START-knop drukt? Dit...
Het coördinatensysteem van een CNC-machine toont de X-, Y- en Z-assen en de rechterhandregel.

Uitleg over coördinatensystemen voor CNC-machines: de rechterhandregel, MCS, WCS en gereedschapscompensaties.

CNC-bewerking is afhankelijk van nauwkeurige coördinaten. Deze handleiding legt de rechterhandregel, machine- en...

Heeft u aangepaste onderdelen nodig?

Scroll naar boven

Offerte of informatie aanvragen

Wij stellen uw offerteaanvraag op prijs.

Stuur ons per e-mail uw gedetailleerde vereisten, inclusief 2D-tekening, 3D-model en hoeveelheid.

  • verkoop@cast-mold.com
  • + 86 18718679416
  • 101, No.6, Yongshun Road, Basha Town, Humen Town, Dongguan City, Provincie Guangdong.

Wij kunnen regelen dat u het ophaalt wanneer u ons bezoekt.

We bevinden ons vlakbij de internationale luchthavens van Shenzhen, Hong Kong en Guangzhou.